Новини

Аналітична записка PONARS "Prospects for U.S.-Russian Arms Control and Strategic Stability" від Поліни Сіновець

PONARS Eurasia опублікувала нову аналітичну записку Поліни Синовець, керівника OdCNP. Цей документ присвячено перспективам американо-російського контролю над озброєннями та стратегічної стабільності.

Детальніше...

Поліна Сіновець про ядерну зброю в політиці США, Північної Кореї та Ірану

Поліна Сіновець, керівник Одеського центру з питань нерозповсюдження, виступила в "Топ-темі" щодо фактору ядерної зброї в політиці США, Північної Кореї та Ірану.

OdCNP запрошує до участі в VIII Міжнародному семінарі “Порядок денний міжнародної безпеки 2018: стримування, контроль над оззброєнням та нерозповсюдження”

OdCNP за підтримки Шведської агенції радіаційної безпеки запрошує до участі в VIII Одеському міжнародному семінарі “Порядок денний міжнародної безпеки 2018: стримування, контроль над оззброєнням та нерозповсюдження”, який проходитеме в Одесі 27-28 липня, 2018. Основна мета цього семінару - підвищити рівень обізнаності молодих науковців в Україні та сусідніх регоінів з сучасних тенденцій у галузі міжнародної безпеки з особливим акцентом на політику ядерної зброї, нерозповсюдження та ядерну безпеку.

Детальніше...

Аналітична записка Поліни Сіновець "How Russia’s Nuclear Buildup Offers a Good Opportunity for Renewed Arms Control Dialogue"

Поліна Сіновець, керівник OdCNP, аналізує дії Росії з оновлення діалогу щодо контролю над озброєнням зі Сполученими Штатами. Читати повний текст PONARS Policy Memo

Стипендіальна програма з ядерної історії України 2018 у OdCNP

Одеський центр з нерозповсюдження (OdCNP), партнер проекту з всесвітньої історії ядерного розповсюдження Вілсон Центру, запрошує подавати заявки на участь у стипендіальному проекті в Одесі, Україна. Цей спеціальний проект надає унікальну можливість для вчених та дослідників проводити дослідження з питань ядерної історії України. Програма підтримується Carnegie Corporation м. Нью-Йорк (США).

Детальніше...

Комментар Поліни Сіновець та Майлса Помпера на кризу Угоди про скорочення ракет середньої дальності

Поліна Сіновець, керівник OdCNP та учасник Програми Фулбрайта 2017 р., спільно з Майлсом Помпером, старшим науковим співробітником Центру з питань нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна, поділилися власними поглядами на те, як можна подолати кризу Угоди про скорочення ракет середньої дальності. Читати повний текст статті.