Новини

І Одеська міжнародна зимова школа „Європейська безпека 2021: виклики для контролю над озброєнням та нерозповсюдження ядерної зброї”

11-13 лютого 2021 року OdCNP проводитиме I Одеську міжнародну зимову школу „Європейська безпека 2021: виклики для контролю над озброєнням та нерозповсюдження ядерної зброї” в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова за підтримки Шведської агенції з радіаційної безпеки.

Детальніше...

X Одеська міжнародна літня школа "Сучасні виклики режиму нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи"

X Одеська міжнародна літня школа "Сучасні виклики режиму нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи" була організована OdCNP в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова за підтримки Шведської агенції радіаційної безпеки, Стокгольмським інститутом дослідження міжнародного миру (SIPRI) та Державним департаментом США 23-28 серпня 2020. Школа спрямована на підвищення обізнаності молодої спільноти, що вивчає нерозповсюдження, в Європі та на Близькому Сході щодо сучасних тенденцій у галузі політики ядерної зброї, роззброєння, нерозповсюдження та ядерної безпеки. Американсько-російський діалог, НАТО та ЄС у сфері контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї, російське ядерне стримування 2020, експортний контроль, ядерні виклики та можливості на Близькому Сході, а також ядерна безпека в Україні були темами лекцій та дискусій.

Детальніше...

Щасливого Різдва та Нового 2019 Року від OdCNP

Шановні колеги та друзі,

З Різдвом і Новим роком! Нехай 2019 рік буде переможним для кожного з вас, мирного для вашого держави і людей, повного любові і радості для ваших сімей!

Детальніше...

Поліна Сіновець на Конференції ЄС з питань нерозповсюдження та роззброєння 2018

18-19 грудня керівник OdCNP Поліна Сіновець, а також наукові співробітники Валерія Гергієва та Тетяна Мельник відвідали щорічну Конференцію ЄС з питань нерозповсюдження та роззброєння, яка відбулася у Брюсселі.

Детальніше...