Партнери

Шведська агенція радіаційної безпеки / Swedish Radiation Safety Authority (SSM)

www.stralsakerhetsmyndigheten.se

Шведська агенція радіаційної безпеки підпорядковується Міністерству охорони навколишнього середовища і має мандат від уряду Швеції в сферах ядерної безпеки, радіаційного захисту та нерозповсюдження ядерної зброї. Агенція працює ініціативно і превентивно для того, щоб захищати людей і навколишнє середовище від небажаних наслідків радіації сьогодні і в майбутньому. В організації працює трохи більше 300 співробітників, що мають досвід у таких галузях, як інженерна справа, природні та поведінкові науки, право, економіка та комунікація. Агенція постійно прагне до розвитку через безперервні поліпшення, засновані на встановлених нормах для підтримки стандартів якості з метою захисту природних і професійних середовищ.

Віденський Центр з роззброєння та нерозповсюдження / Vienna Center for Disarmament and Non-Proliferation (VCDNP)

vcdnp.org

Віденський Центр з роззброєння та нерозповсюдження є міжнародною неурядовою організацією, яка спрямована на сприяння міжнародному миру і безпеці, створюючи платформу для самостійного аналізу і діалогу в сфері ядерного роззброєння та нерозповсюдження. Для того, щоб виконати свою місію, VCDNP організує конференції, семінари, форуми та інші заходи, щоб сприяти орієнтованому на результат обговоренню серед міжнародних організацій, національних урядів, неурядових експертів, науковців та громадянського суспільства. Центр підтримує партнерські зв’язки з іншими науковими та неурядовими установами, а також міжнародними організаціями для проведення досліджень, освіти та професійної підготовки в галузі нерозповсюдження та роззброєння.

Центр вивчення проблем нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна / James Martin Center for Nonproliferation Studies (CNS)

www.nonproliferation.org

Центр вивчення проблем нерозповсюдження прагне боротися з розповсюдженням зброї масового знищення (ЗМЗ) шляхом підготовки нового покоління фахівців у сфері нерозповсюдження, а також шляхом поширення своєчасної інформації та аналізу. CNS в Інституті міжнародних досліджень у м. Міддлбері є найбільшою неурядовою організацією в Сполучених Штатах, яка присвячена виключно дослідженням і підготовці кадрів з питань нерозповсюдження.

Nordisk Sikkerhet AS

www.NordiskSikkerhet.no

Nordisk Sikkerhet AS – є норвезькою організацією, що займається міжнародними проектами, консультаціями та науково-дослідною роботою. Вона спеціалізується на хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних питаннях. Її місія полягає в тому, щоб зробити світ більш безпечним місцем шляхом проведення досліджень, реалізації проектів та надання консалтингових послуг з питань безпеки, захисту, нерозповсюдження та роззброєння.

Центр імені Вудро Вілсона / Woodrow Wilson Center

wilsoncenter.org

Центр імені Вудро Вілсона прагне бути провідною установою для поглибленого дослідження та діалогу, щоб доносити дієздатні ідеї з глобальних питань. Центр, ліцензований Конгресом США в якості офіційного меморіалу президента Вудро Вільсона, є ключовим неупередженим політичним форумом для вирішення глобальних проблем через здійснення незалежних досліджень і відкритого діалогу з метою інформування Конгресу, адміністрації і більш широкої політичної спільноти.

Організація Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ОДВЗЯВ) / The Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization (CTBTO)

www.ctbto.org

Організація створена для здійснення положень ДВЗЯВ. Діяльність ОДВЗЯВ включають в себе створення глобального верифікаційного режиму для контролю за дотриманням положень Договору та просування підписання і ратифікації ДВЗЯВ для якнайшвидшого вступу в силу. Скорочена форма Підготовчої комісії Організації з Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ОДВЗЯВ), Організація ДВЗЯВ була створена 19 листопада 1996 і складається з пленарного органу держав, що підписали Договір, і Тимчасового технічного секретаріату. ОДВЗЯВ також є офіційною назвою для Організації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ОДВЗЯВ), яка буде створена після набрання чинності ДВЗЯВ.