X Одеська міжнародна літня школа "Сучасні виклики режиму нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи"

X Одеська міжнародна літня школа "Сучасні виклики режиму нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи" була організована OdCNP в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова за підтримки Шведської агенції радіаційної безпеки, Стокгольмським інститутом дослідження міжнародного миру (SIPRI) та Державним департаментом США 23-28 серпня 2020. Школа спрямована на підвищення обізнаності молодої спільноти, що вивчає нерозповсюдження, в Європі та на Близькому Сході щодо сучасних тенденцій у галузі політики ядерної зброї, роззброєння, нерозповсюдження та ядерної безпеки. Американсько-російський діалог, НАТО та ЄС у сфері контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї, російське ядерне стримування 2020, експортний контроль, ядерні виклики та можливості на Близькому Сході, а також ядерна безпека в Україні були темами лекцій та дискусій.

summerschool2020

Учасники та експерти з різних країн взяли участь в режимі он-лайн та офф-лайн у Літній школі та спеціальному Круглому столі, присвяченому регіональним уявленням про перспективи ДНЯЗ, ДВЗЯВ та інших ініціативах.

summerschool2020

summerschool2020

Цього року 25 учасників були студентами або молодими експертами / політичними аналітиками та практиками з України, Туреччини, Іспанії, Італії, Грузії, США, Великобританії, Франції, Болгарії, ПАР та Нідерландів.

summerschool2020

Команда лекторів та експертів з різних установ представлена такими науковцями та практиками: Вільям Альберк, Бруно Тертре, Дженні Громолл та Анна Вагнер, Сібілла Бауер, Ларс ван Дассен, Поліна Синовець (OdCNP), Сіткі Егелі, Алі Ахмад, Ана-Март ван Вік, Анастасія Нечитайло, Маргарита Раєць, Ганна Мартиненко, Дмитро Чумак (OdCNP), Лора Заалман, Пабло Іннекен, Сайде Лотфян, Валерія Лозова та Тетяна Мельник.

OdCNP дуже вдячний за підтримку Одеському національному університету імені Мечникова, особливо ректору ОНУ - Ігорю Ковалю.