Поліна Сіновець семінарі експертів з ядерних питань (the Nuclear Experts Talks, N.E.X.T.)

21-22 листопада 2016 року Поліна Сіновець брала участь у семінар-дискусії експертів з ядерних питань (the Nuclear Experts Talks, N.E.X.T.), що відбувся в Берліні, Німеччина.

Метою даного семінару було обговорення поточних проблем і виокремлення нових підходів, які допомагають нам краще протистояти цим проблемам. Захід об'єднує 15 професіоналів з академічних кіл та провідних аналітичних центрів. Ще одна найважливіша мета проекту N.EX.T. - сприяти контактам між молодими фахівцями з Європи, Росії та США з метою диверсифікації і стимулювання дискусії по одній з найактуальніших проблем нашого часу.

У той час як міжнародні кризи, такі, як в Україні, збільшують ризик мимовільної або випадкової ескалації, інструменти дво- і багатостороннього ядерного роззброєння і контролю над озброєннями знаходяться в безнадійному стані. Це порушує ряд актуальних питань: які аргументи могли б допомогти вдихнути нове життя в моральну і політичну необхідність подальшого ядерного роззброєння? що може зробити міжнародне співтовариство держав, щоб рухатися далі у багатосторонньому ядерному роззброєнні? як краще ліквідувати розрив між потребою в більш широкому залученню громадянського суспільства і відсутністю інтересу в багатьох суспільствах? як може або повинна виглядати стабільна майбутня структура США - Росія для управління ядерними відносинами? як боротися з ядерними проблемами Європи на тлі відсутності «великої угоди» між НАТО і Росією?